×

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Mukavemet
EvKap çizilmelere ve aşınmaya karşı dayanıklı bir zemin kaplamasıdır. PURGuard kaplı yüzeyi ile darbe izleri ve sürtünmeye bağlı çizilmelere karşı dayanıklıdır. EvKap kalenderlenmiş koruyucu film tabakası, kompakt yapısı ve özel TX300B tekstil takviyesi sayesinde, darbelere karşı dayanıklıdır. Kompakt destek tabakası ile statik yüklerin oluşturabileceği ezilme ve izlere direnç göstermektedir. EvKap bakteriyel üremeyi desteklemeyen yapısıyla hijyen ihtiyacınızı da gözetir.

Çevre
EvKap kullanıcı tarafından aksi talep edilmediği sürece standart olarak geri dönüştürülmüş PVC içerir. Böylece, daha önceden üretilmiş olan plastik ürünlerin ekonomik hayata katkı sağlayarak yeni karbon salınımını azaltacak şekilde kullanılmasına olanak verir.

Temizlik
Sağlıklı uygulama yöntemleri kullanıldığında, kalenderlenmiş aşınma tabakası sayesinde zeminlerinizin mopla yapılan nemli temizlik için uygunluğunu sağlar ve mekanlarınızın hijyen seviyesini arttırır.

Uygulama
EvKap, kurulumu oldukça kolay, zemine tamamen yapıştırılarak monte edilen bir zemin kaplamasıdır. Kullanıldığı alanlara kolayca uygulanmasına olanak sağlayan TX300B tekstil tabanı ile takviye edilen EvKap, çıkıntı ve kavis içeren zeminler de dahil olmak üzere farklı nitelikteki alanlara rahatlıkla uygulanabilir.

Hafiflik
TX300B tekstil takviyesi sayesinde benzer kalınlıktaki kompakt ürünlere göre daha hafif olan EvKap, hafif yapılı ürünlere göre ise daha yüksek yoğunluğu ile üst düzey mukavemet sağlamaktadır. Özellikle fazla yükün istenmediği alanlarda kullanıma uygundur. 

Ses ve Isı İzolasyonu
EvKap, TX300B keçe takviyeli kompakt yapısıyla mukavemeti arttırırken, gürültüyü filtreler ve zeminden kaynaklı ısı kayıplarının azaltılmasına yardımcı olur. TX300B tekstil takviyesi sayesinde soğuk coğrafyalarda da kullanıma uygundur.

Görsellik
EvKap çok sayıdaki desen ve renk alternatifiyle farklı tasarım konseptlerinizle uyumludur. Tik ağacından esinlenen Teaky, taş dokulardan ilham alan Stonette, ahşabın sade ve klasik dokusundan etkilenen Gaia ve Coachwood ile şehirli tarzıyla yaşam alanlarınızda fark yaratacak Vega desenleri mekanlarınızda modern bir algı yaratacaktır.

Çevreye Saygı
Net Zemin Kaplamaları, doğaya ve çevreye olan saygısını EvKap ve diğer ürünleri ile ortaya koyuyor. Doğal kaynaklara karşı duyduğu hassasiyet ile geri dönüştürülmüş ürün içeriği ve üretim verimliliğini arttırmayı hedefleyen bir geri dönüşüm programını destekliyor. Çevre bilinci yüksek kurum kültürüne sahip olan Net Zemin Kaplamaları, doğa dostu ürünleri ile tüm yaşam alanlarına hitap etmeyi hedefliyor.
 
Kullanım Alanları
Hem araç içlerinde hem de yarı ticari mekanlarda kullanılmak üzere tasarlanan EvKap, sıklıkla minibüs/midibüs, tüm servis araçları, VIP araçlar, şehir içi ve/veya şehir dışı yolcu taşımacılığı yapan araçlarda olduğu kadar mağaza, dükkân, ofis gibi yarı ticari mekanların döşenmesinde de kullanıma uygundur.

Kayma Direnci
Standart olarak R9 veya DS yüzey sürtünme karakteriyle sunduğumuz EvKap ürünleri, opsiyonel olarak R10 veya üzeri kayma sınıflarında da üretilebilir.

Konfor
EvKap tekstil (TX300B) destekli yumuşatılmış yapısıyla sağladığı ses ve ısı izolasyonu sayesinde mekanlarınızın konforunu arttırır.

Dayanıklılık ve Hijyen
EvKap, kalenderlenmiş yapısı, PURGUARD yüzey desteği sayesinde çizilmelere ve kimyasallara karşı dayanıklıdır. TX300B tekstil takviyesi ile Tip-1 içerik özelliğinde Grup-T aşınma grubunun bir üyesi olan EvKap, evsel alanlarda ve yeterli kalınlık opsiyonlarıyla yarı ticari mekanların zeminlerinde de kullanıma uygundur.

MERKEZ/FABRİKA
  • Veliköy Mah. Sanayi Bulvarı No:19/1A Çerkezköy/TEKİRDAĞ
  • ​+90 282 747 65 36
  • +90 212 886 53 351
  • info@netfloor.com.tr
Günlük haberlere ulaşmak için e-posta adresini girin lütfen Gönder
SATIŞ OFİSİ
  • Bahar Cad. No:43 Nurolpark Ofis J Blok Kat:15 No:98 Güneşli – 34212 Bağcılar / İSTANBUL
  • 444 9 NET
  • +90 212 886 53 351
  • info@netfloor.com.tr
Günlük haberlere ulaşmak için e-posta adresini girin lütfen Gönder