×

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Mukavemet

Evkap çizilmelere ve aşınmaya karşı dayanıklı bir zemin kaplamasıdır. PURGuard kaplı yüzeyi ile darbe izleri ve sürtünmeye bağlı çizilmelere karşı dayanıklıdır. Evkap sıkılaştırılmış koruyucu film tabakası, kompakt yapısı ve özel TX 300B tekstil takviyesi sayesinde, darbelere karşı da dayanıklıdır. Kompakt destek tabakası ile statik yüklerin oluşturabileceği ezilme ve izlere de direnç göstermektedir. Evkap bakteriyel çoğalmayı desteklemeyen, yapısıyla hijyen ihtiyacınızı da gözetir.


Çevre

Evkap kullanıcı tarafından aksi talep edilmediği sürece standart olarak geri dönüştürülmüş PVC içerir. Böylece daha önceden üretilmiş olan plastik ürünlerin ekonomik hayatta katkı sağlayacak yeni karbon salınımını azaltacak şekilde kullanılmasına olanak verir.

Temizlik

Evkap istendiği takdirde sıcak ve soğuk kaynak uygulama yöntemleri ile uygulanır. Evkap kir, leke ve çizilmelere karşı PURGuard ile güçlendirildi. Kalenderlenmiş aşınma tabakası ve doğru uygulama ile zemininde nemli temizliğe karşı elverişli bir yapıdadır. Moplu temizlik için uygun yapısıyla ticari mekânlarınızda kolay temizlenebilirdir. Hijyenik alanlarda çalışmanıza olanak verir. 

Uygulama

Evkap, kurulumu oldukça kolay, zemine tamamen yapıştırılarak uygulanan bir zemin kaplamasıdır. Kullanıldığı alanlara kolayca uygulanmasına olanak sağlayan TX300s tekstil tabana sahip olan Evkap çıkıntı, kavis vs. içeren zeminlerde de rahatça tatbik edilebilir. Şap üstü uygulamalarda su bazlı PVC yapıştırıcıları tercih ediniz. Kürleme tamamlandıktan sonra kolaylıkla zemine tatbik edebilirsiniz. 

Hafiflik

TX 300s sayesinde 2 mm’lik kalenderlenmiş ürünlere göre hafiftir ancak evsel nitelikteki düşük dayanımlı ürünlere göre çok daha yoğun bir niteliktedir. Yaklaşık 2.55 kg/m2 birim ağırlığı ile yüksek dayanım sağlamasına karşın araç ve binalarda aşırı ağırlığın sebep olacağı deformasyon ve maliyete sebep olmaz. 

Ses ve Isı İzolasyonu

Evkap, Tx300B keçe takviyeli kompakt yapısıyla araçların hareketli aksamlarında kaynaklanan gürültüyü filtreler ve araç içindeki yolcuların konforunu arttırır, aynı zamanda zeminden gelebilecek olan soğuk havaya bağlı belirli ölçüde ısı kaybını azaltabilen Evkap, araçlarda ısı izolasyonuna da katkı sağlamaktadır. Özellikle şap üstü uygulamalarda TX300B, mekânın ısı izolasyonuna da katkı sağlayabilen Evkap özellikle soğuk coğrafyalarda güvenle tercih edilebilir.


Görsellik

Evkap beğenilen ve tercih edilen 29 desen ve renk çeşidi ile çoğu tasarım konseptine uyum sağlıyor. Tik ağacından esinlenen Teaky, taş dokulardan ilham alan Stonette deseni, ahşabın sade ve klasik dokusundan ilham alan Gaia deseni,  özellikle araçlarınızda doğal ahşap parke zenginliğinin farklı yansımalarını da ortaya koyacak Coachwood ve nötral tarzı ile yaşam alanlarınızda fark yaratacak, vega deseni ile araç ve mekânlarınızda sade ve modern bir algı yaratacak.

Çevreye Saygı

Net Floor Coverings, doğaya ve çevreye olan saygısını Evkap ve diğer ürünlerimiz ile ortaya koyuyor. Doğal kaynaklara karşı duyduğu hassasiyet ile geri dönüştürülmüş ürün içeriği ve üretim verimliliğini arttırmayı hedefleyen bir geri dönüşüm programını destekliyor. Çevre bilinci yüksek kurum kültürüne sahip olan Net Floor Coverings doğa dostu ürünleri ile tüm yaşam alanlarına hitap etmeyi hedefliyor.

Kullanım Alanları

Hem araçlarda hem de hafif evsel mekânlarda kullanılmak için tasarlanan Evkap sıklıkla, Minibüs/Midibüs, tüm servis araçları, Vip araçlar, şehir içi lüks yolcu taşımacılığı,  şehirlerarası yolcu taşımacılığı, evsel mekânlar, ısı izolasyonu ihtiyacı olan, mağaza, dükkân, ofis gibi trafik yükü hafif alanlar, ses izolasyonuna ihtiyacı olan trafik yükü hafif alanlar ve hafif ticari mekânlarda kullanılmaktadır. Evkap özellikle ticari alanlarınız için önerilmektedir. 

Kayma Direnci:

Standart olarak r9 kayma direnci ile sunduğumuz EVKAP ürünlerimiz opsiyonel olarak R10 kayma sınıfında da üretilebilmektedir.

Konfor:

Evkap Kompakt destek tabakası ve tekstil destekli yapısı sayesinde ses ve ısı izolasyonu ile mükemmel konfor sağlıyor. Özellikle TX300B takviyesi sayesinde EVKAP sizlere harika bir konfor deneyimi sunuyor.

Dayanıklılık ve Hijyen:

EVKAP zemin kaplaması, üretim tekniği ve dayınımı ile dikkat çekmektedir. PURGuard yüzey desteği sayesinde, çizilmelere ve kimyasallara karşı dayanıklılığı artmaktadır. Kalenderlenmiş Tip-1, Grup – T aşınma sınıfındaki Evkap darbelere karşı mukavimdir.  
 

MERKEZ/FABRİKA
  • Veliköy Mah. Sanayi Bulvarı No:19/1A Çerkezköy/TEKİRDAĞ
  • ​+90 282 747 65 36
  • +90 212 886 53 351
  • info@netfloor.com.tr
Günlük haberlere ulaşmak için e-posta adresini girin lütfen Gönder
SATIŞ OFİSİ
  • Bahar Cad. No:43 Nurolpark Ofis J Blok Kat:15 No:98 Güneşli – 34212 Bağcılar / İSTANBUL
  • 444 9 NET
  • +90 212 886 53 351
  • info@netfloor.com.tr
Günlük haberlere ulaşmak için e-posta adresini girin lütfen Gönder